Teie veebilehitseja on aegunud. Kiiremaks ja turvalisemaks lehe sirvimiseks laadige alla uus veebilehitseja siit.

Tule objektijuhiks,

kes pühendub kvaliteetsete kodude rajamisele

Saada CV

Ootame Sind oma tiimi, kui
SVG placeholder

 • Sa saad edukalt hakkama ehitustööde ja alltöövõtjate juhtimisega objektil, suheldes aktiivselt koostööpartnerite ja majasisese projekteerimismeeskonnaga.
 • Sinu jaoks ei ole ehitustööde kvaliteet ja tööohutus pelgalt paljukuuldud sõnad, vaid päriselt olulised teemad, millel pidevalt tähelepanu hoida.
 • Sul on erialane kõrgharidus või oled selle omandamise lõppjärgus. Objektijuhilt ja vanem-objektijuhilt eeldame väga head varasemat töökogemust. Algajal objektiinseneril võib piisata ka tugevast motivatsioonist.

Bonavas saad muuta elamuarenduse valdkonda ja luua inimestele kõrgemat elukvaliteeti.
Alusta enda kogemustele ja teadmistele vastavalt positsioonilt ning seejärel liigu tänu laialdastele arengu- ja koolitusvõimalustele oma karjääriteekonnal hoogsalt järgmiste verstapostideni.

Objektiinsener

Objektijuht

Vanem-objektijuht

Ehitusjuht

Oled valmis uueks väljakutseks?

Saada CV

Liitu meiega
SVG placeholder

Kaasahaaraval muutuste teekonnal Kaasahaaraval muutuste teekonnal

Kaasahaaraval muutuste teekonnal

Oleme põneval teel visiooni poole luua õdusaid kodusid ja terviklikku elukeskkonda. Selle saavutamiseks toetume enesekindlalt oma väärtustele, teadmistele, kogemustele ja meeskonnatööle.

Edasiviivad ideed aastatepikkuse ajalooga Edasiviivad ideed aastatepikkuse ajalooga

Edasiviivad ideed aastatepikkuse ajalooga

Oleme arenev ja ambitsioonikas ettevõte. Meil on kogemust juba 1930ndatest aastatest ning seisame börsiettevõttena tugeval finantsilisel alusel. Kuigi oleme suur ja rahvusvaheline, on õhkkond meie juures sõbralik ja soe.

Ühtne meeskonnavaim Ühtne meeskonnavaim

Ühtne meeskonnavaim

Teeme oma tööd suure pühendumuse ja positiivse meelestatusega, sest teame, et hea keskkond ja koostöö toovad tulemusi. Oleme pideval arenguteekonnal ning viime läbi projekte ka teiste Bonava üksustega üle Euroopa. Olles avatud ja otsekohesed, teeme oma tööd kogu hingest ning oskame seejuures koos ühistest saavutustest rõõmu tunda.

Kõrgete ambitsioonide ja tippteadmiste kooslus Kõrgete ambitsioonide ja tippteadmiste kooslus

Kõrgete ambitsioonide ja tippteadmiste kooslus

Meil on kõrged ambitsioonid ning soov saavutada suurepäraseid tulemusi, hoides seejuures alati fookust oma klientidel. Koos omame rohkelt kogemusi ja teadmisi ning seame kõrgeid eesmärke. Seetõttu on Bonava suurepärane paik õppimiseks ja arenguks ning oma eesmärkide poole liikumiseks.

Klaus Treimann, Klaus Treimann,
Bonava rahvusvahelises meeskonnas töötades avaneb Sul võimalus juhtida ehitustöid ühes Eesti suurimas kinnisvaraarendusega tegelevas ettevõttes. Lisaks suuremahulistele ehitusobjektidele, karjäärialasele arengule ja mitmekesisele erialasele täiendõppele on võimalik kasutada ehitusvaldkonna uusimaid tarkvaralahendusi ning osaleda ettevõtte ehitus- ja projekteerimisprotsesside väljatöötamisel. – Klaus Treimann, ehitusvaldkonna juht
Aivar Jakobson, Aivar Jakobson,
Minu jaoks on väga oluline huvitav ja arendav töö ning toetav ja innustav juht. Bonava on tööandjana loonud positiivse keskkonna, kus töötaja tunnetab, et tal on võimalik areneda ja end teostada. – Aivar Jakobson, objektijuht

Mis Sind ootab?

Eneseareng
Eneseareng

Osaled enda tööalaste ja isikliku arengu eesmärkide seadmisel ning me toetame nende täitmist. Sul on võimalus koguda teadmisi erialastel koolitustel ja konverentsidel ning suheldes kolleegidega teistest riikidest.

Tervis ja tasakaal
Tervis ja tasakaal

Saad korraldada oma tööaega vajadusel paindlikult. Võid kasutada tasustatud tervisepäevi ning sporditoetust, et teha trenni või nautida massaaži. Samuti arvestame, et sulle jääks vaba aega sinu jaoks oluliste sündmuste puhul.

Toetav tiim
Toetav tiim

Sind ümbritsevad sõbralikud tiimikaaslased, kellega koos töö sujub. Häid tulemusi tähistame väärikalt. Tunnustame ja märkame üksteist ning leiame aega mitmesugusteks ühisüritusteks.

Meist

Bonava on juhtiv elamuarenduse ettevõte Põhja-Euroopas ning üks suurimaid uute kodude ehitajaid Eestis.

Rootsi keeles tähendab “bo” elamist ja “nav” keskust. Just see me olemegi. Me ei ehita pelgalt maju. Me loome kodusid ja naabruskondi, kus inimestel on hea elada.

 • 9

  riigis tegutseme

 • 6000

  korterit arendame iga aasta

 • 240

  240 uut kodu osteti Eestis 2019. aastal Bonavalt

 • 70+

  +

  inimest kuulub meie tiimi Tallinnas

Tunnustused

 • Hea Töökeskkond 2018
  Hea Töökeskkond 2018
 • Vastutustundliku ettevõtte pronksmärgis 2018, 2019
  Vastutustundliku ettevõtte pronksmärgis 2018, 2019
 • “Kauneim kortermaja 2018” tunnustus Vabariigi Presidendilt
  “Kauneim kortermaja 2018” tunnustus Vabariigi Presidendilt

Join our journey
SVG placeholder

Kelly Tsilke, personalijuht

Kõik vabad töökohad on loetletud siin. Kui sa ei leia nende hulgast endale sobivat, jäta meile oma kontakt, et saaksime sinuga vajadusel ühendust võtta.

Küsimuste tekkides võta minuga ühendust meiliaadressil work@bonava.ee ja aitan sind hea meelega!

Kelly Tsilke, personalijuht

Jäta oma kontakt

 • Nimi
 • Meiliaadress
 • Telefon
 • või

 • LinkedIn profiil
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.